Os 3831 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 19:36
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 19:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 18:48
Trnava 19:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 18:48
Bratislava predmestie 18:52
Bratislava-Rača 18:58
Pezinok 19:11
Šenkvice 19:17
Cífer 19:28
Trnava nákladná stanica 19:33
Trnava 19:35

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.