Os 3830 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 20:13
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 23.07.2021 o 20:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 18:39
Bratislava-Nové Mesto 20:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 18:39
Gáň 18:45
Sereď 18:51
Trnava 19:05
Trnava 19:25
Trnava nákladná stanica 19:26
Cífer 19:33
Šenkvice 19:43
Pezinok 19:49
Bratislava-Rača 20:02
Bratislava predmestie 20:08
Bratislava-Nové Mesto 20:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).