Os 3820 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 14:02
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 14:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 13:35
Bratislava-Nové Mesto 15:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 13:35
Gáň 13:41
Sereď 13:46
Sereď 13:47
Trnava 14:02
Trnava 14:25
Trnava nákladná stanica 14:26
Cífer 14:33
Šenkvice 14:43
Pezinok 14:49
Bratislava-Rača 15:02
Bratislava predmestie 15:08
Bratislava-Nové Mesto 15:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).