Os 3818 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 14:13
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 14:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 12:39
Bratislava-Nové Mesto 14:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 12:39
Gáň 12:45
Sereď 12:50
Sereď 12:51
Trnava 13:05
Trnava 13:25
Trnava nákladná stanica 13:26
Cífer 13:33
Šenkvice 13:43
Pezinok 13:49
Bratislava-Rača 14:02
Bratislava predmestie 14:08
Bratislava-Nové Mesto 14:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).