Os 3817 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 12:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 12:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 11:32
Galanta 12:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 11:32
Bratislava predmestie 11:36
Bratislava-Rača 11:42
Pezinok 12:00
Šenkvice 12:06
Cífer 12:16
Trnava nákladná stanica 12:21
Trnava 12:28
Trnava 12:28
Sereď 12:43
Sereď 12:43
Gáň 12:49
Galanta 12:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).