Os 3816 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 13:15
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 13:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 11:35
Bratislava-Nové Mesto 13:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 11:35
Gáň 11:41
Sereď 11:46
Sereď 11:47
Trnava 12:02
Trnava 12:25
Trnava nákladná stanica 12:26
Cífer 12:33
Šenkvice 12:43
Pezinok 12:49
Bratislava-Rača 13:02
Bratislava predmestie 13:08
Bratislava-Nové Mesto 13:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).