Os 3816 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 13:14
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 13:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 12:25
Bratislava-Nové Mesto 13:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 12:25
Trnava nákladná stanica 12:26
Cífer 12:32
Cífer 12:33
Šenkvice 12:43
Pezinok 12:49
Bratislava-Rača 13:02
Bratislava predmestie 13:08
Bratislava-Nové Mesto 13:12
Bratislava hlavná stanica 13:41

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.