Os 3815 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 11:36
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 10:48
Trnava 11:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 10:48
Bratislava predmestie 10:52
Bratislava-Rača 10:58
Pezinok 11:11
Šenkvice 11:17
Cífer 11:28
Trnava nákladná stanica 11:33
Trnava 11:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).