Os 3813 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 11:00
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 11:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 09:39
Galanta 10:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 09:39
Bratislava predmestie 09:43
Bratislava-Rača 09:49
Pezinok 10:01
Šenkvice 10:08
Cífer 10:18
Trnava 10:25
Trnava 10:28
Trnava 10:28
Sereď 10:43
Sereď 10:43
Gáň 10:49
Galanta 10:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).