Os 3813 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 10:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 10:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 09:48
Trnava 10:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 09:48
Bratislava predmestie 09:52
Bratislava-Rača 09:58
Pezinok 10:11
Šenkvice 10:17
Cífer 10:28
Trnava nákladná stanica 10:33
Trnava 10:35

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.