Os 3812 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 11:14
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 09:35
Bratislava-Nové Mesto 11:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 09:35
Gáň 09:41
Sereď 09:47
Trnava 10:02
Trnava 10:25
Trnava nákladná stanica 10:26
Cífer 10:33
Šenkvice 10:43
Pezinok 10:49
Bratislava-Rača 11:02
Bratislava predmestie 11:08
Bratislava-Nové Mesto 11:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).