Os 3810 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 10:23
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 09:29
Bratislava-Nové Mesto 10:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 09:29
Trnava nákladná stanica 09:30
Cífer 09:36
Šenkvice 09:46
Pezinok 09:59
Bratislava-Rača 10:12
Bratislava predmestie 10:18
Bratislava-Nové Mesto 10:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).