Os 3809 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 08:39
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava-Petržalka 07:32
Trnava 08:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka 07:32
Bratislava-Nové Mesto 07:48
Bratislava predmestie 07:52
Bratislava-Rača 07:58
Pezinok 08:10
Pezinok 08:11
Šenkvice 08:17
Cífer 08:28
Trnava nákladná stanica 08:33
Trnava 08:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).