Os 3460 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 06:18
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 06:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 04:29
Žilina 06:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 04:29
Liptovský Mikuláš 04:29
Liptovská Teplá 04:44
Ružomberok 04:54
Ľubochňa 05:10
Kraľovany 05:19
Turany 05:30
Vrútky nákladná stanica 05:38
Vrútky 05:47
Vrútky 05:47
Varín 06:01
Žilina-Teplička 06:07
Odbočka Váh 06:09
Žilina 06:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).