Os 3460 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 06:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 04:29
Žilina 06:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 04:29
Výhybňa Paludza 04:34
Liptovská Teplá 04:44
Ružomberok 04:54
Ľubochňa 05:10
Kraľovany 05:19
Turany 05:31
Vrútky nákladná stanica 05:39
Vrútky 05:47
Vrútky 05:47
Varín 06:03
Žilina 06:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).