Os 3445 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčianska Teplá
Vlak odišiel zo stanice o 05:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 05:13
Kraľovany 08:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:13
Trenčianska Teplá 05:21
Dubnica nad Váhom 05:27
Ilava 05:33
Ladce 05:40
Púchov 06:06
Považská Bystrica 06:22
Bytča 06:37
Dolný Hričov 06:44
Žilina zriaďovacia stanica 06:53
Žilina 07:19
Žilina 07:26
Varín 07:37
Vrútky 07:44
Vrútky 07:52
Vrútky nákladná stanica 07:55
Turany 08:03
Kraľovany 08:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).