Os 3445 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 07:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 07:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 05:13
Kraľovany 08:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 05:13
Trenčianska Teplá 05:21
Dubnica nad Váhom 05:27
Ilava 05:33
Ladce 05:40
Púchov 06:13
Považská Bystrica 06:26
Bytča 06:40
Dolný Hričov 06:46
Žilina zriaďovacia stanica 06:57
Žilina 07:19
Žilina-Teplička 07:28
Varín 07:31
Vrútky 07:46
Vrútky 07:47
Vrútky nákladná stanica 07:49
Turany 07:57
Kraľovany 08:07

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.