Os 3442 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 06:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 06:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 05:02
Vrútky 06:11

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 05:02
Liptovský Mikuláš 05:02
Liptovská Teplá 05:16
Ružomberok 05:26
Ľubochňa 05:42
Kraľovany 05:51
Turany 06:01
Vrútky nákladná stanica 06:08
Vrútky 06:11

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).