Os 3432 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak odišiel zo stanice o 21:20
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:21 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 18:48
Žilina 21:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 18:48
Svit 18:54
Východná 19:24
Kráľova Lehota 19:33
Liptovský Hrádok 19:39
Liptovský Mikuláš 19:53
Výhybňa Paludza 19:57
Liptovská Teplá 20:07
Ružomberok 20:27
Ľubochňa 20:43
Kraľovany 20:51
Turany 21:01
Vrútky nákladná stanica 21:08
Vrútky 21:11
Varín 21:27
Žilina 21:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).