Os 3432 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 22:04
Meškanie 23 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 22:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 18:48
Žilina 21:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 18:48
Svit 18:56
Východná 19:23
Kráľova Lehota 19:31
Liptovský Hrádok 19:37
Liptovský Mikuláš 19:49
Liptovský Mikuláš 19:51
Výhybňa Paludza 19:56
Liptovská Teplá 20:06
Ružomberok 20:27
Ľubochňa 20:42
Kraľovany 20:51
Turany 21:01
Vrútky nákladná stanica 21:08
Vrútky 21:16
Vrútky 21:16
Varín 21:30
Žilina 21:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).