Os 3431 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Varín
Vlak odišiel zo stanice o 18:38
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 18:25
Liptovský Mikuláš 20:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 18:25
Varín 18:37
Vrútky 18:55
Vrútky nákladná stanica 18:58
Turany 19:05
Kraľovany 19:26
Ľubochňa 19:33
Ružomberok 19:49
Liptovská Teplá 19:58
Liptovský Mikuláš 20:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).