Os 3428 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 19:40
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 19:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 16:48
Žilina 19:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 16:48
Svit 16:54
Východná 17:23
Východná 17:23
Kráľova Lehota 17:31
Liptovský Hrádok 17:36
Liptovský Hrádok 17:36
Liptovský Mikuláš 17:48
Výhybňa Paludza 17:54
Liptovská Teplá 18:04
Ružomberok 18:12
Ľubochňa 18:26
Kraľovany 18:46
Turany 18:57
Vrútky nákladná stanica 19:04
Vrútky 19:09
Varín 19:25
Žilina 19:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).