Os 3424 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 17:37
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 17:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 14:48
Žilina 17:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 14:48
Svit 14:56
Východná 15:23
Kráľova Lehota 15:31
Liptovský Hrádok 15:36
Liptovský Mikuláš 15:48
Výhybňa Paludza 15:53
Liptovská Teplá 16:03
Ružomberok 16:10
Ružomberok 16:12
Ľubochňa 16:27
Kraľovany 16:45
Turany 16:56
Vrútky nákladná stanica 17:04
Vrútky 17:08
Varín 17:22
Žilina 17:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).