Os 3412 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 10:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 10:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Hrádok 09:25
Žilina 11:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Hrádok 09:25
Lisková 09:38
Liptovský Mikuláš 09:39
Liptovský Mikuláš 09:39
Liptovská Teplá 09:54
Ružomberok 10:11
Ľubochňa 10:26
Vrútky 10:41
Kraľovany 10:44
Turany 10:55
Vrútky nákladná stanica 11:02
Vrútky 11:06
Varín 11:22
Žilina 11:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).