Os 3412 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 11:31
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Hrádok 09:25
Žilina 11:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 09:39
Výhybňa Paludza 09:44
Liptovská Teplá 09:54
Ružomberok 10:11
Ľubochňa 10:25
Ľubochňa 10:26
Kraľovany 10:45
Turany 10:56
Vrútky nákladná stanica 11:04
Vrútky 11:06
Vrútky 11:08
Varín 11:22
Žilina-Teplička 11:24
Odbočka Váh 11:26
Žilina 11:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).