Os 3411 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 10:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 08:27
Liptovský Mikuláš 10:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 08:27
Odbočka Váh 08:28
Žilina-Teplička 08:36
Varín 08:39
Vrútky 08:55
Vrútky nákladná stanica 08:58
Turany 09:06
Kraľovany 09:26
Ľubochňa 09:33
Ružomberok 09:49
Liptovská Teplá 09:58
Liptovský Mikuláš 10:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).