Os 3411 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 10:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 08:26
Liptovský Mikuláš 10:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 08:26
Odbočka Váh 08:32
Žilina-Teplička 08:34
Varín 08:37
Vrútky 08:52
Vrútky 08:52
Vrútky nákladná stanica 08:55
Turany 09:03
Kraľovany 09:25
Ľubochňa 09:33
Ružomberok 09:49
Lisková 09:55
Liptovská Teplá 09:58
Výhybňa Paludza 10:08
Liptovský Mikuláš 10:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).