Os 3404 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 07:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 05:42
Žilina 07:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 05:42
Výhybňa Paludza 05:47
Liptovská Teplá 05:57
Ružomberok 06:05
Ľubochňa 06:27
Kraľovany 06:44
Turany 06:55
Vrútky nákladná stanica 07:02
Vrútky 07:05
Varín 07:21
Odbočka Váh 07:26
Žilina 07:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).