Os 3384 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 20:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 20:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 18:41
Trenčín 20:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 18:41
Dolný Hričov 18:57
Bytča 19:03
Považská Bystrica 19:30
Púchov 19:42
Ladce 19:52
Ilava 19:59
Dubnica nad Váhom 20:05
Trenčianska Teplá 20:12
Trenčín 20:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).