Os 3382 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín-Zlatovce
Vlak prišiel do stanice o 18:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 18:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 16:26
Trenčín-Zlatovce 18:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 16:26
Žilina zriaďovacia stanica 16:31
Dolný Hričov 16:42
Bytča 16:48
Považská Bystrica 17:04
Púchov 17:23
Ladce 17:34
Ilava 17:41
Dubnica nad Váhom 17:47
Trenčianska Teplá 17:54
Trenčín 18:14
Trenčín-Zlatovce 18:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).