Os 3380 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 16:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2021 o 16:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Žilina 14:51
Trenčín 16:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:51
Žilina zriaďovacia stanica 14:53
Dolný Hričov 15:03
Bytča 15:10
Považská Bystrica 15:27
Púchov 15:42
Ladce 15:52
Ilava 15:59
Dubnica nad Váhom 16:05
Trenčianska Teplá 16:12
Trenčín 16:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).