Os 3371 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 06:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:17
Trenčín 06:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:17
Bratislava-Rača 04:27
Pezinok 04:39
Šenkvice 04:45
Cífer 04:56
Trnava 05:04
Brestovany 05:11
Leopoldov 05:18
Leopoldov 05:19
Piešťany 05:31
Trenčianske Bohuslavice 05:55
Trenčín-Zlatovce 06:10
Trenčín 06:13

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).