Os 3082 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 23:19
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 23:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 22:05
Bratislava hlavná stanica 23:19

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 22:05
Gáň 22:11
Sereď 22:17
Cífer 22:41
Šenkvice 22:51
Pezinok 22:57
Bratislava-Rača 23:09
Bratislava hlavná stanica 23:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).