Os 3067 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 23:16
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 23:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:30
Trnava 23:16

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 22:30
Odbočka Vinohrady 22:37
Bratislava-Rača 22:40
Pezinok 22:52
Šenkvice 22:59
Cífer 23:09
Trnava nákladná stanica 23:15
Trnava 23:16

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).