Os 3061 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 07:35
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Malacky 06:04
Trnava 07:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Malacky 06:04
Zohor 06:15
Devínska Nová Ves 06:26
Bratislava-Lamač 06:33
Bratislava hlavná stanica 06:42
Bratislava hlavná stanica 06:49
Bratislava hlavná stanica 06:49
Bratislava-Rača 06:59
Pezinok 07:11
Šenkvice 07:18
Cífer 07:28
Trnava nákladná stanica 07:34
Trnava 07:35

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.