Os 3045 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Pezinok
Vlak prišiel do stanice o 07:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 05:58
Pezinok 07:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 05:58
Sekule 06:05
Veľké Leváre 06:17
Malacky 06:28
Malacky 06:28
Zohor 06:39
Devínska Nová Ves 06:51
Bratislava-Lamač 06:58
Bratislava hlavná stanica 07:07
Bratislava hlavná stanica 07:18
Bratislava hlavná stanica 07:18
Bratislava-Rača 07:28
Pezinok 07:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).