Os 3041 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Pezinok
Vlak prišiel do stanice o 05:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 05:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 03:42
Pezinok 05:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 03:42
Sekule 03:48
Sekule 03:49
Veľké Leváre 04:01
Malacky 04:09
Zohor 04:20
Devínska Nová Ves 04:31
Bratislava-Lamač 04:38
Bratislava hlavná stanica 04:47
Bratislava hlavná stanica 04:50
Bratislava-Rača 05:00
Pezinok 05:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).