Os 3000 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 04:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 03:52
Bratislava hlavná stanica 04:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 03:52
Brestovany 03:58
Trnava 04:06
Trnava 04:10
Cífer 04:18
Šenkvice 04:29
Pezinok 04:35
Bratislava-Rača 04:48
Odbočka Vinohrady 04:49
Bratislava hlavná stanica 04:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).