Os 2689 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 20:19
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 20:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 18:34
Trnava 20:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 18:34
Šaštín-Stráže 18:45
Šajdíkove Humence 18:55
Senica 19:05
Jablonica 19:14
Smolenice 19:37
Boleráz 19:44
Šelpice 19:51
Trnava 20:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).