Os 2687 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 19:17
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 19:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 17:34
Trnava 19:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:34
Šaštín-Stráže 17:44
Šajdíkove Humence 17:54
Senica 18:04
Jablonica 18:14
Smolenice 18:37
Boleráz 18:45
Šelpice 18:53
Trnava 19:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).