Os 2684 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 17:46
Meškanie 16 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 17:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 16:07
Kúty 17:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 16:19
Boleráz 16:27
Smolenice 16:36
Jablonica 16:54
Senica 17:03
Šajdíkove Humence 17:10
Šaštín-Stráže 17:20
Kúty 17:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).