Os 2683 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 16:16
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 16:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 14:34
Trnava 16:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:34
Šaštín-Stráže 14:44
Senica 15:05
Jablonica 15:14
Smolenice 15:36
Boleráz 15:44
Šelpice 15:52
Trnava 16:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).