Os 2679 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 14:01
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 14:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 12:34
Trnava 14:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 12:34
Šaštín-Stráže 12:45
Šajdíkove Humence 12:55
Senica 13:01
Jablonica 13:11
Smolenice 13:37
Boleráz 13:44
Šelpice 13:51
Trnava 14:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).