Os 2678 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 13:38
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 13:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 12:01
Kúty 13:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 12:13
Boleráz 12:21
Smolenice 12:32
Jablonica 12:49
Senica 13:03
Šajdíkove Humence 13:10
Šaštín-Stráže 13:20
Kúty 13:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).