Os 2675 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 09:16
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 09:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 07:34
Trnava 09:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 07:34
Šaštín-Stráže 07:45
Šajdíkove Humence 07:55
Senica 08:05
Jablonica 08:14
Smolenice 08:39
Boleráz 08:47
Šelpice 08:54
Trnava 09:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).