Os 2674 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 08:46
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 08:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 07:11
Kúty 08:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 07:22
Boleráz 07:30
Smolenice 07:38
Jablonica 07:55
Senica 08:04
Šajdíkove Humence 08:11
Šaštín-Stráže 08:21
Kúty 08:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).