Os 2673 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 08:15
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 08:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 06:34
Trnava 08:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:34
Šaštín-Stráže 06:45
Šajdíkove Humence 06:55
Senica 07:06
Jablonica 07:15
Smolenice 07:39
Boleráz 07:47
Šelpice 07:55
Trnava 08:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).