Os 2672 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 07:38
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 07:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 06:08
Kúty 07:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 06:20
Boleráz 06:28
Smolenice 06:37
Jablonica 06:56
Senica 07:05
Šajdíkove Humence 07:12
Šaštín-Stráže 07:22
Kúty 07:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).