Os 2671 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 07:19
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 07:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 05:34
Trnava 07:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 05:34
Šaštín-Stráže 05:45
Šajdíkove Humence 05:55
Senica 06:05
Jablonica 06:14
Výhybňa Dúbrava 06:21
Smolenice 06:39
Boleráz 06:47
Šelpice 06:54
Trnava 07:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).