Os 2670 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 06:45
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 06:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 05:11
Kúty 06:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 05:22
Boleráz 05:30
Smolenice 05:38
Jablonica 05:55
Senica 06:04
Šajdíkove Humence 06:11
Šaštín-Stráže 06:21
Kúty 06:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).