Os 2669 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 06:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 06:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 04:34
Trnava 06:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 04:34
Šaštín-Stráže 04:45
Šajdíkove Humence 04:55
Senica 05:05
Jablonica 05:14
Smolenice 05:39
Boleráz 05:47
Šelpice 05:55
Trnava 06:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).