Os 2667 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 05:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 05:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 03:34
Trnava 05:06

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 03:34
Šaštín-Stráže 03:45
Šajdíkove Humence 03:55
Senica 04:05
Jablonica 04:14
Smolenice 04:39
Boleráz 04:47
Šelpice 04:55
Trnava 05:06

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).