Os 2663 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 03:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 03:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 01:34
Trnava 03:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 01:34
Šaštín-Stráže 01:45
Šajdíkove Humence 01:55
Senica 02:05
Jablonica 02:14
Smolenice 02:39
Boleráz 02:47
Šelpice 02:54
Trnava 03:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).