Os 2662 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 02:33
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 02:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 01:11
Kúty 02:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 01:22
Boleráz 01:30
Smolenice 01:38
Jablonica 01:55
Senica 02:04
Šajdíkove Humence 02:11
Šaštín-Stráže 02:21
Kúty 02:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).