Os 2661 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak v stanici o 02:04
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 02:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 00:34
Trnava 02:04

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šaštín-Stráže 00:45
Šajdíkove Humence 00:55
Senica 01:05
Jablonica 01:14
Smolenice 01:39
Boleráz 01:47
Šelpice 01:54
Trnava 02:04

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).