Os 2660 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 01:34
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.09.2021 o 01:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 00:11
Kúty 01:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Šelpice 00:22
Boleráz 00:30
Smolenice 00:38
Jablonica 00:55
Senica 01:04
Šajdíkove Humence 01:11
Šaštín-Stráže 01:21
Kúty 01:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).