Os 2633 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava nákladná stanica
Vlak v stanici o 21:39
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 21:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 20:02
Trnava 21:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 20:02
Šaštín-Stráže 20:13
Šajdíkove Humence 20:23
Senica 20:34
Senica 20:34
Jablonica 20:44
Smolenice 21:01
Smolenice 21:05
Boleráz 21:13
Šelpice 21:20
Trnava 21:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).